Ērtākai lapas lietošanai tiek izmantotās sīkdatnes. Lai turpināt pārlūka sesiju, lūdzu nospiediet “Piekrītu”. Atcelt savu piekrīšanu un izdzēst saglabātās sīkdatnes Jūs varat sava pārlūka ietātījumos.

Piekrītu
Zvaniet: (+371) 29230297, (+371) 29401376

Klientu uzticība

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu klientu un viņa īpašuma drošību!
Piekļuves sistēmas

Piekļuves sistēmas

Piekļuves sistēmas kontroles galvenais uzdevums objektā - nodrošināt telpu, īpašuma vai arī komercinformācijas drošību un lietošanu, kā arī ierobežojot transporta un personu (darbinieku vai apmeklētāju) pārvietošanos uzņēmuma teritorijā, nepieļaujot viņu atrašanos neparedzētā telpā vai vietā.

Piekļuves kontroles sistēma dod iespēju operatīvi reģistrēt arī strādājošo darba laiku - viņu ierašanos darbā un aiziešanu no darba, kavējumus vai virsstundas, konstatēt katra darbinieka atrašanās vietu uzņēmuma telpās vai teritorijā, kā arī fiksēt dažādas nesankcionētas darbības - kartes nodošanu citai personai, logu vai durvju neaizvēršanu u.c..

Stacionāro objektu apsardze, tehniskā aprīkojuma izvēle un uzstadīšanas organizēšana:

1. Tehniskais aprīkojums - signalizācija, ugunsdrošības un piekļuves kontroles sistēmas, sētas, vārti, apgaismojums, durvis, atslēgas, sakari (telefoni, pārrunu ierīces, radiosakari) un c..

2. Drošības sistēmas un līdzekļi - signalizācijas sistēmu uzstādīšana, objekta perimetra apsardzes un videonovērošanas sistēmu standarta risinājumus.

3. Piekļuves sistēmas:

  • kontroles sistēma (elektroniska, fiziska, pašplūsma);
  • projektēšanas līmenī jāparedz attiecīgos logus, durvis un citus komponentus objektā; 
  • jāizvēlas pareiza atslēgu sistēma;
  • racionāli jāizvieto apsardzes sistēma;
  • plānošana un projektēšana jāsaskaņo ar citiem objekta plāniem, jāsaglabā svarīgākā tehniskā dokumentācija;
  • svarīga loma ir darbu izpildes gaitas un apkalpošanas kontrolei.

VAI JŪS INTERESĒ DARBS APSARDZES UZŅĒMUMĀ?

Pievienojieties mūsu komandai un uzsākiet savu karjeru SIA LABRĪT DROŠĪBĀ. Mūsu misija ir pieņemt darba labākos savas jomas profesionāļus.

Sūti savu CV