Ērtākai lapas lietošanai tiek izmantotās sīkdatnes. Lai turpināt pārlūka sesiju, lūdzu nospiediet “Piekrītu”. Atcelt savu piekrīšanu un izdzēst saglabātās sīkdatnes Jūs varat sava pārlūka ietātījumos.

Piekrītu
Zvaniet: (+371) 29230297, (+371) 29401376

Klientu uzticība

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu klientu un viņa īpašuma drošību!
Signalizācijas uzstādīšana

Signalizācijas uzstādīšana

SIA "LABRĪT DROŠĪBA" ir uzkrāta ilggadīga profesionāla darba pieredze modernākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmu uzstādīšanā un apkalpošanā.

Mēs apmierināsim klientu vajadzības visdažādākās sarežģītības pakāpes objektu aprīkošanā ar elektroniskajām drošības sistēmām, kas firmas operatīvajiem darbiniekiem sniedz informāciju par trauksmes signāla nostrādi un tā konkrētajiem iemesliem objektā.

Jūs, mūsu klienti, varat būt droši par to, ka neatkarīgi no apsargājamā objekta lieluma - vai tas ir neliels dzīvoklis, vai privātmāja, kurā tiek uzstādīta vienkārša signalizācijas sistēma, vai arī liels uzņēmums, vai firma, kas tiek aprīkoti ar sarežģītu, daudzpakāpju drošības komplektu, kas ietver sevī tehniskās apsardzes, ugunsdrošības, video un piekļuves sistēmas kontroli, 

SIA "LABRĪT DROŠĪBA" filozofija ir"Klientam tiek piedāvāta visaugstākās kvalitātes aprīkojums un tā uzstādīšana objektā tiek veikta pēc Eiropā atzītiem drošības standartiem".


Padomi tiem cilvēkiem , kuri vēl domā par savu drošību un tehniskās apsardzes sistēmas ierīkošanu objektā:

  1.  Pieprasiet izpildītājam pakalpojuma garantijas! 
  2.  Pieprasiet izskaidrot piedāvājuma pamatotību! 
  3.  Pieprasiet izpildītājam uzrādīt apsardzes darbībai nepieciešamās licences! 
  4.  Sāciet tehniskās apsardzes drošības un signalizācijas sistēmas projektēšanu pirms dzīvokļa vai mājas remonta, vai celtniecības beigām - jo, ja aprīkojumu uzstādīs objekta celtniecības laikā, tā uzstādīšanas izmaksas Jums būs zemākas!

VAI JŪS INTERESĒ DARBS APSARDZES UZŅĒMUMĀ?

Pievienojieties mūsu komandai un uzsākiet savu karjeru SIA LABRĪT DROŠĪBĀ. Mūsu misija ir pieņemt darba labākos savas jomas profesionāļus.

Sūti savu CV