Ērtākai lapas lietošanai tiek izmantotās sīkdatnes. Lai turpināt pārlūka sesiju, lūdzu nospiediet “Piekrītu”. Atcelt savu piekrīšanu un izdzēst saglabātās sīkdatnes Jūs varat sava pārlūka ietātījumos.

Piekrītu
Zvaniet: (+371) 29230297, (+371) 29401376

Klientu uzticība

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu klientu un viņa īpašuma drošību!
Tehniskā signalizācijas apsardze

Tehniskā signalizācijas apsardze

Firmas "LABRĪT DROŠĪBA" galvenais uzdevums ir profesionāli apsargāt klienta īpašumu, nodrošināt tā neaizskaramību kritiskā situācijā.

Lai profesionālā līmenī to īstenotu, firma izmanto jaunākās tehniskās apsardzes signalizācijas sistēmas un citas drošības sistēmas apsargājamos objektos Rīgā un Latvijā, kas ar CNP - centrālās novērošanas pults starpniecību tiek novērotas visu diennakti, bet trauksmes gadījumā, uz objektu nekavējoties izbrauc operatīvās reaģēšanas mobilās vienības darbinieki.

Piedāvājam šādus OBJEKTA tehniskās apsardzes signalizācijas pakalpojumus:       

  • uzņēmumu un organizāciju tehnisko apsardzi
  • objektu videonovērošanu
  • signalizācijas uzstādīšanu, apkopi
  • piekļuves sistēmu uzstādīšanu
  • fizisko un juridisko personu, kravu, materiālo vērtību bruņotu pavadīšanu
  • ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanu
  • papildus pakalpojumus, atbilstoši klientu pieprasījumam.

Firmas apsardzes dienesta dežurants diennakti vēro un kontrolē situāciju objektos, bet saņemot trauksmes signālu uz CNP,  darbinieki profesionāli un operatīvi novērš trauksmes cēloņus. Atcerieties, ka ar mums, SIA "LABRĪT DROŠĪBA", Jūs vienmēr būsiet aizsargāti un drošībā!

VAI JŪS INTERESĒ DARBS APSARDZES UZŅĒMUMĀ?

Pievienojieties mūsu komandai un uzsākiet savu karjeru SIA LABRĪT DROŠĪBĀ. Mūsu misija ir pieņemt darba labākos savas jomas profesionāļus.

Sūti savu CV