Ērtākai lapas lietošanai tiek izmantotās sīkdatnes. Lai turpināt pārlūka sesiju, lūdzu nospiediet “Piekrītu”. Atcelt savu piekrīšanu un izdzēst saglabātās sīkdatnes Jūs varat sava pārlūka ietātījumos.

Piekrītu
Zvaniet: (+371) 29230297, (+371) 29401376

Klientu uzticība

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu klientu un viņa īpašuma drošību!
Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze

SIA "LABRĪT DROŠĪBA" fiziskās apsardzes nodaļa atbild par strādājošo fiziskās apsardzes darbinieku plānošanu, viņu profesionālās kvalifikācijas pilnveidošanu, organizēšanu, klientu apkalpošanu Rīgā un Latvijā.
Tehniskā signalizācijas apsardze

Tehniskā signalizācijas apsardze

Firmas "LABRĪT DROŠĪBA" galvenais uzdevums ir profesionāli apsargāt klienta īpašumu, nodrošināt tā neaizskaramību kritiskā situācijā.
Videonovērošana

Videonovērošana

Videonovērošanas sistēmas tiek izmantotas, lai optimizētu apsardzes darbinieka pienākumu veikšanu objektā, bet klienta drošības sistēmas risinājumu, izmanto kā papildus tehniku:


  Signalizācijas uzstādīšana

  Signalizācijas uzstādīšana

  SIA "LABRĪT DROŠĪBA" ir uzkrāta ilggadīga profesionāla darba pieredze modernākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmu uzstādīšanā un apkalpošanā.
  Piekļuves sistēmas

  Piekļuves sistēmas

  Piekļuves sistēmas kontroles galvenais uzdevums objektā - nodrošināt telpu, īpašuma vai arī komercinformācijas drošību un lietošanu, kā arī ierobežojot transporta un personu (darbinieku vai apmeklētāju) pārvietošanos uzņēmuma teritorijā, nepieļaujot viņu atrašanos neparedzētā telpā vai vietā.
  Ugunsdrošība

  Ugunsdrošība

  SIA "LABRĪT DROŠĪBA" piedāvā Jums ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas uzstādīšanu objektā, kura atbilst LR VUGD normatīvajiem aktiem, kā arī veikt uzstādīto sistēmu  apkalpošanu un reglamentēto darbu veikšanu. 

  VAI JŪS INTERESĒ DARBS APSARDZES UZŅĒMUMĀ?

  Pievienojieties mūsu komandai un uzsākiet savu karjeru SIA LABRĪT DROŠĪBĀ. Mūsu misija ir pieņemt darba labākos savas jomas profesionāļus.

  Sūti savu CV